Gimnazjum nr 81 - Warszawa - Bemowo > Informacje dla klas trzecich

REKRUTACJA PONADGIMNAZJALNA - INFORMACJE 2017/2018

Zgodnie z art. 204 ust. 1 pkt 2  ustawy Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo oświatowe (Dz.U. 2017 poz. 60) terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów na rok szkolny 2017/2018 do klas I publicznych szkół ponadgimnazjalnych i klas I branżowych szkół I stopnia określi Mazowiecki Kurator Oświaty do dnia 15 kwietnia 2017 r.

1. Dni Otwarte w Warszawskich Liceach Ogólnokształcących

2. Dni Otwarte w Warszawskich Technikach i Zasadniczych Szkołach Zawodowych

3. harmonogram działań gimnazjalisty - kandydata do szkoły ponadgimnazjalnej

4. plan naboru