Gimnazjum nr 81 - Warszawa - Bemowo > Osiągnięcia sportowe

Nasze osiągnięcia sportowe

2013 r

W tegorocznych zawodach w indywidualnych biegach przełajowych dzielnicy Bemowo, nasza szkoła odniosła sukcesy zdobywając 6 medali.

W rywalizacji dziewcząt z klas pierwszych na dystansie 1000 m. znalazły się na podium:
2 miejsce - Rechlicz Patrycja 1B
3 miejsce - Kalata Martyna 1F

W rywalizacji chłopcówz klas pierwszych na dystansie 1500 m. znaleźli się na podium:
1 miejsce - Olejarz Jakub 1E
2 miejsce - Klimej Maciek 1E

W rywalizacji chłopcówz klas drugich na dystansie 1500 m. znaleźli się na podium:
2 miejsce - Lipiec Łukasz 2E
3 miejsce - Urbański Kacper 2A

Ponadto w rywalizacj drużynowej reprezentacja dziewcząt zdobyła złoto w biegu sztafetowym (10 x 800 m.)
Reprezentacja chłopców natomiats w swoim biegu sztafetowym (10 x 1000 m.) zajęła drugie miejsce, zdobywając medal srebrny.

2012 r

Uczniowie klas II
zdobyli wicemistrzostwo Warszawy w sztafecie 4x100m

Skład sztafety: Michał Dryński, Tomek Rzepliński, Bartek Misiarek, Mateusz Królak

W Finałach XLV Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Lekkiej Atletyce w kategorii 4x100m klas II gimnazjum,  które odbyły się 23.05.2012 na stadionie Orła Warszawa uczestniczyło 15 zwycięskich sztafet z poszczególnych dzielnic Warszawy.

Nasi chłopcy zdobyli wicemistrzostwo Warszawy z czasem 48,59 s.

Obok znakomitego występu  sztafety w biegu na 100m klas  III gimnazjum, świetnym sprintem popisał się Danny Hannoush, który z czasem 11,72 zdobył także wicemistrzostwo Warszawy.