Gimnazjum nr 81 - Warszawa - Bemowo > Wyniki egzaminów gimnazjalnych 2002-2008

Utworzone: 19-05-10 Autor: Administrator

Wyniki egzaminów gimnazjalnych 2002-2008

Jak uczniowie naszego gimnazjum radzą sobie z egzaminami zewnętrznymi?

Przedstawiamy wyniki uzyskiwane w ciągu ostatnich siedmiu lat (2002-2008).
Prezentowane dane dotyczące egzaminów zewnętrznych zostały opracowane i udostępnione dzięki współpracy MEN oraz Centralnej i Okręgowych komisji egzaminacyjnych.

Link "wyniki" prowadzi do pliku pokazującego rozkład wyników uzyskanych przez uczniów naszej szkoły, średni rezultat oraz medianę.
Pod wyrażeniem "G 81 na tle całego kraju" kryje się plik pokazujący wyniki naszej szkoły na tle rozkładu wyników wszystkich szkół w Polsce.

Nasze dane udostępniliśmy Państwu z największą radością.
Jeśli chcecie Państwo poznać efekty pracy innych szkół, możecie zrobić to przechodząc do strony: www.egzaminy.scholaris.pl

EGZAMIN GIMNAZJALNY
HUMANISTYCZNY